Svet-Stranek.cz
Salon Story

Masérské služby:Masáže-Manikura-Pedikura-Nehtová Modeláž-Kadeřnictví-Kosmetika

Masérské služby

Masáže : Libuše Křenková
Mobil : 605 004 656
Email : libusekrenkova@seznam.cz
Email2 : salonstory@seznam.cz

Objednávat se můžete telefonicky. Pokud nepřijmu Váš hovor, tak se právě věnuji klientce či klientovi, proto opakujte své volání později, zvednu Vám telefon, jakmile to bude možné. Také můžete zaslat dotaz na email.

Pokud jste objednáni na masáž, nebo na terapii a nemůžete přijít, oznamte nám to, prosím, nejpozději 24hod. předem nebo formou sms zprávy, abychom místo Vás mohli objednat jiného klienta.

KINEZIOTAPING

Kineziotaping (kineziologické tejpování) je převratná a velice vyhledávaná technika v regeneraci i rehabilitaci.

Svým velmi šetrným a jemným způsobem - narozdíl od tejpů fixačních - zvyšuje léčebné a ozdravné procesy a prodlužuje uvolňující účinek masáží cíleným zaměřením na problematické partie jak svalového, tak kosterního systému.

  1. Svalová technika. Svalová technika je nalepování elastických pásek s pružností odpovídající lidské kůži, kdy páska zvlní pokožku a tím umožní zvýšený trvalý průtok krve i lymfy. Prodlužuje se tak uvolnění svalů, účinek lymfodrenáží i masáží a aktivují se ozdravné procesy.
  2. Ligamentózní technika. Je to technika na stabilizaci jednotlivých vazů, přechodových částí páteře, akupunkturních bodů a trigerpointů.
  3. Fasciová technika.  Tato technika normalizuje svalové napětí.
  4. Lymfatická technika. Lymfatická technika zamezuje opakované tvorbě lymfedémů. Zvýšením průtoku lymfy odvádí toxiny z povrchových tkání.
  5. Korekce jizev . Strečováním okrajů nebo místa, jizvy uvolňujeme a odstraňujeme tím jak jizvy přirostlé k podkoží, tak jizvy keloidní.
  6. Technika mechanické korekce . Odlehčením zlepšujeme postavení svalů, kloubů a kostí po úraze nebo při sportovním výkonu. Například při tenisu se tejpováním ramenního kloubu dosahuje nebývalé funkčnosti, pohyblivosti a odstranění akutních i chronických bolestí.

KLASICKÁ SPORTOVNÍ MASÁŽ :
Je ideální na uvolnění zatuhlých svalů, kloubů, šlach. Zvyšuje pohyblivost azlepšuje zdravotní stav.
Odstraňuje ochablost, zatuhlost a únavu. Vhodná k regeneraci nohou a rukou předsportovním nebo pro relaxaci po pracovním výkonu.


KOJENECKÁBABY MASÁŽ:
Pro každého človíčka od nejmenšího po nejstaršího je lidský dotyk tonejcennější.
Věnujte to Vašemu děťátku , který Vám to vrátí spokojeným úsměvem a klidem,který Vás potěší.

Baby masáž je sestavou jemného a citlivého masírování miminka.Stimuluje azlepšuje krevní oběh a ovlivňuje tak činnost všech orgánů a rozvoj všech tkání.Tato masážní technika působí na svalstvo, jehož zpevnění i uvolnění akoordinaci pohybů.
Zbavuje Vaše miminko napětí , které mohlo být ovlivněno polohou v bříšku-nebojak se pralo na svět.

Pravidelná masáž může také zlepšit spánkový rytmus dítěte, zažívání a pomocipři problémech s větříky.
Při masáži uplatňuji přítomnost alespoň jednoho z rodičů, se kterým mohubezprostředně konzultovat případné problémy s kojením,spánkovým režimem dítětemnebo samotným porodem.


 

ODBLOKOVÁNÍPÁTEŘE :
Zablokovaná krční páteř ?Jaké umí způsobovat problémy, je často až s podivem.Nejčastěji bolesti hlavy, migrény, bolest zad, únavu. K odblokování používámtzv. „měkkou techniku“, což znamená, že nikomu „netrhám“ hlavou, ale snažím sespeciální masážní sestavou uvolnit příslušná místa. Nejčastěji se to opět stávána dráze, a to většinou na dráze žlučníku. Je to procedura, kterou je potřebaminimálně jednou, lépe dvakrát zopakovat. Jak je i z tohoto případu možnousuzovat, tělo se musí opravdu brát jako celek a taky k tomu tak přistupovat.


BAŇKOVÁNÍ :

Baňkování pomáhá zmírnit, resp. odstranit problémy ,bolesti zad a některé zdravotní potíže .Baňkování je stará léčebná metodapřičemž podobně jako to bylo s pouštěním žilou nebo při přikládání pijavic,jsou za pomoci baněk(skleněné nádobky,silikonové,umělo -hmotné ,skleněné zbalonkem) odváděny z těla odpadní látky. V okolí působení baňky se zlepšujekrevní a lymfatický oběh, snižuje se napětí a uvolňují se svalové spazmy.Harmonizuje se tok energie a tělních tekutin. Baňkování se používá při různýchtěžkostech (choroby pohybového ústrojí, různé horečné stavy, migrény, bolesti,také pro zmírnění vnitřních těžkostí či funkčních poruchách trávení… Možnáještě nevíte, že citlivé,bolavé, hmatatelné zatvrdliny , které se vytvářejí nazádech označované také jako spouštěcí body), můžou vznikat i na základě poruchypříslušného vnitřního orgánu. Tyto zatvrdliny na zádech nám často způsobujínemalé bolesti a trápení a tak si dáme léčit páteř a přitom prvotní příčinaproblému uvnitř těla zůstává nepovšimnutá a může se naplno projevit až později.


MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY:
Tato masáž je u nás žádanou novinkou ! K této nádherné a luxusní masáži se používá30 hladkých lávových kamenů, které se nejprve nahřejí ve vodní lázni na35-50 stupňůCelsia a poté se teplé přikládají na tělo podél páteře na čakry.Základy tétomasáže spočívají na použití speciálních havajských technik, které ve spojení shorkými lávovými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Působíproti stresově, stimuluje krevní oběh a imunitní systém,prohřívá celé tělo.Napomáhá detoxikaci organismu a vyrovnává energii v těle.Pomáhá odbourávatstres, únavu, depresi, urychluje metabolismus, reguluje zadržování tekutin vtěle. Upravuje potíže s trávením a přibýváním na váze,zlepšuje klimaktericképotíže. Pomáhá při problémech se spánkem a koncentrací,uvolňuje zatuhlé svaly.Lávové kameny mají mimořádnou silnou energetickou vibraci, výborně akumulujíteplo. Dokáže odstranit bloky na meridiánech a rozproudí energii v našem těle.


TĚHOTENSKÉ SHIATSU MASÁŽE:
V pokročilé fázi těhotenství provádíme masáž zad v poloze vleže na boku a masážšíje vleže na zádech. Při uvedeném postupu je možno dobře masírovat namáhaný kříža bedra, ale i unavené nohy zezadu a dolní polovinu hrudní páteře. V případěbolestí ramenou krční a mezi-lopatkové oblasti - masírujeme v poloze naboku nebo vsedě. V sedě se dá rovněž dobře promasírovat horní část hrudnípáteře. Takto lze těhotnou ženu masírovat téměř do doby těsně před plánovanýmporodem. Důležitý je výběr vhodných vonných (éterických) olejů.

Následující oleje by neměly být používány v prvnímtrimestru těhotenství:
čajovník, jasmín, kajeput, kanango, máta peprná, geranium, vavřín, ylang-ylang.
Aplikovat by se neměly po celé těhotenství: cedrové dřevo, cedrovélistí,citronela, citronová tráva, cypřiš, elemium, estragon, hřebíček, jalovec,kafr,kmín, koriandr, majoránka, mateřidouška, myrha, muškátovo-oříškový,oregano,petržel, rozmarýn, růže, santal, saturejka, skořice, šalvěj, tymiánčervený,thuye, yzop, zázvor.


AROMATICKÁ MASÁŽ:
Vhodná pro manažery a těžce pracující, rodiče pečující o děti, na které doléhástres při nadměrném duševním a fyzickém vypětí.
Má okamžité a dlouhodobé účinky na organismus, posiluje imunitu. U této masáže sepoužívají speciální jemné a pomalé tahy, kterými se masíruje celé tělo. Kmasáži se používá panenský olej, do kterého se přidává pár kapekaromaticko-éterického oleje dle výběru klienta. Dochází k maximálnímu uvolněnía celkové relaxaci a odstranění únavy a bolesti.


PARAFÍNOVÝ ZÁBAL :
Parafín je speciální vosk, který má schopnost zadržovat teplo, dá se použít narůzné části těla např. ruce, záda, klouby, chodidla atd., při teplotě50-60°C.
Na horký parafín se natáhne igelitový sáček a froté návleky a nechá se podobu15-20 minut působit. Po zábalech je ihned vidět změna - kůže, ta dosáhnejemnosti a zdravého vzhledu.
Účinky parafinových zábalů – zvláčnění a zjemnění pokožky, zvyšuje lokálníprokrvení - pomoc při problémech s nízkým prokrvováním působí relaxačně nakosterní svalstvo, uvolňuje spasmy - pomoc od bolesti a ztuhlosti, úleva přichronické artróze, má vliv na vstřebávání otoků, lepší hojení ran.


návštěvníků stránky
celkem80 061
tento týden7
dnes7